22 мільйони доларів кредиту видав Ощадбанк фірмам бізнесменів у розшуку

Про це повідомляє Finbalance із посиланням на постанову столичного Шевченківського райсуду.

Ощадбанк видав у кредит 22 мільйони доларів фірмам, які входять до складу “Агроінвестгруп” Миколи Кучеренка, який разом із сином переховуються від правоохоронних органів за межами держави.

В рамках кримінального провадження суд надав СБУ тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у розпорядженні банку, а саме до договорів кредитної лінії, укладеними між Ощадбанком і Іст Оілс Україна, до іпотечних і договорів застави, поруки, яким дані кредити були забезпечені; протоколам засідання кредитного комітету банку, рішенням про узгодження і видачі позик.

За даними Служби безпеки, із жовтня 2018 року по січень 2019-го посадові компаній, що входять до складу “Агроінвестгруп”, за вказівкою двох фактичних власників вивозили зерно з державного “Аграрного фонду” на окуповану територію Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), де перепродували зерно за завищеними цінами.

Продаж було налагоджено через створені ними підприємства, зареєстровані на непідконтрольній владою України території ОРДЛО, і таким чином фінансували діяльність терористичних територіальних організацій.

Повідомляється, що всього зберігалося понад 22 тис. тонн зернових “Аграрного фонду” загальною вартістю до 200 млн грн.

Добавить комментарий