Експосадовець Міноборони привласнив 18 млн гривень на квартирах для військовослужбовців

Експосадовець Міноборони привласнив 18 млн гривень на квартирах для військовослужбовців
282433 ПЕРЕГЛЯДІВ

Експосадовцю Міноборони та підряднику повідомили про підозри у привласненні 18 млн гривень. Про це повідомляє НАБУ.

Вручено повідомлення про підозру колишній директорці департаменту капітального будівництва Міністерства оборони, яка наразі є депутатом однієї з обласних рад. Крім того, повідомлено про підозру її спільнику —  директору фірми.

Так, у 2015 році на замовлення Міноборони забудовник мав виконати будівельні роботи та навесні того ж року передати 96 квартир у багатоповерховому житловому будинку у Києво-Святошинському районі Київської області для військовослужбовців та їхніх родин. Проте станом на жовтень 2022 року це житло й досі перебуває у не придатному для проживання стані.

Не зважаючи на те, що будівництво квартир не завершено та житло не придатне для проживання, посадова особа міністерства вступила у злочинну змову із забудовником та прийняла об’єкт нерухомості на баланс Міноборони.

Як наслідок державному бюджету завдано понад 18 млн гривень збитків, оскільки саме таку суму було безпідставно перераховано забудовнику.

На сьогодні вказаним особам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК(розтрата коштів державного бюджету у особливо великому розмірі) та ч. 1 ст. 366 КК (службове підроблення).

368.media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео