Відомий продюсер і вже співак Ігор Мізрах запалив серця жінок прем’єрою нової пісні «Кардіограми».

Відомий продюсер і вже співак Ігор Мізрах запалив серця жінок прем’єрою нової пісні «Кардіограми».
5819 ПЕРЕГЛЯДІВ

За лаштунками - зйомки святкового концерту до 8 березня

Буквально декілька миттєвостей залишається до найвизначнішого жіночого свята – 8 березня. В цей день наші прекрасні, кохані, ніжні та неперевершені половинки перш за все бажають отримати від своїх чоловіків великий приплив позитивних емоцій. Кожна дівчина, жінка мріє, щоб у цей день її серце запалало любов’ю і горіло цим почуттям на протязі всього життя. Саме такі почуття передає у своїй зворушливій і пристрасній композиції «Кардіограми любові» відомий виконавець Ігор Мізрах. 

2 березня у місті Київ за участі більш як два десятка відомих музичних виконавців  відбулась зйомка святкового концерту до дня 8 березня. Дане дійство буде транслюватись на українських телеекранах у день міжнародного жіночого свята, то ж слідкуйте і не пропустіть. Вас чекатимуть тільки найкращі та найтепліші емоції, які Вам подарують такі відомі виконавці як: Віталій Козловський,  Наталка Карпа, Євген Літвінкович, Ксанті, Ігор Мізрах, Вікторія Булеева, Анатолій Гнатюк, Катерина Бужинська, групи «Корупция» та «NZK», дует «Анна-Марія» та багато інших, не менш захоплюючих і знаних виконавців. 

Ми ж, в свою чергу трішечки привідкриємо занавіс цієї захоплюючої і драйвової концертної зйомки. Один із присутніх наших журналістів зумів відзняти на свій телефон виступ одного із учасників концерту, відомого виконавця – Ігоря Мізраха, який виконанням своєї композиції «Кардіограми любові» запалив серця всіх присутніх жінок. 

Як бачимо, енергійний, потужний та чуттєвий виступ Ігоря Мізраха із своєю піснею «Кардіограми любові» несе у собі настрій цього великого і визначного свята 8 березня. Поринувши у слова і музику цієї пісні жодна жінка не залишиться у стороні – у стороні безмежних почуттів, які передає своїм заворожуючим голосом Ігор Мізрах. 

Це не єдиний виступ на цьому концерті від Ігоря Мізраха, він також здивує своїх прихильників, телеглядачів ще й іншими композиціями, зокрема дуетом із Ксанті «Холодная зима» та «Амулети». Та не будемо наперед «відкривати усіх карт», адже найкраще у Вас попереду – і це перегляд телетрансляції цього захоплюючого концерту.  

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео